Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lyžáček

Od 4. 3. 2019 do 8. 3. 2019 se děti zúčastnily lyžařského výcviku. Tentokrát jsme lyžařský areál Skalka vyměnili za Vaňkův kopec a také zde se nám moc líbilo. Počasí v tomto týdnu připomínalo spíše už jaro, ale na svahu se sníh statečně držel a k našemu lyžařskému dovádění nám alespoň krásně svítilo sluníčko.

 

Celý týden utekl jako voda a děti se naučily jak si obouvat lyžařské boty a jak v nich chodit, jak stát na lyžích, jak dělat obloučky, jezdit na vleku malém i velkém, jezdit slalom, ale také padat a hlavně brát vše s úsměvem a sportování si hlavně užít.

 

Každý den jsme měli také krátkou přestávku, kdy děti měly čas si odpočinout, posilnit se svačinkou, kterou nám ve školce připravily paní kuchařky, zahřát se teplým čajem, probrat nejnovější zážitky s kamarády a také se seznámit s dětmi z jiných školek.

 

Na konci týdne nás čekala ukázková jízda pro rodiče a závod. Ukázali jsme, že jsme šikovní lyžaři a sport máme rádi! Za své úspěchy jsme dostali i krásné odměny a pro všechny děti bylo připravené ovocné občerstvení.

 

Lyžařský kurz jsme si moc užili! Byli jsme bezva parta a paní učitelky nás moc chválily.

 

Všem lyžařům děkujeme za krásné zážitky a těšíme se zase za rok!

Vaše paní učitelky Míša a Dominika :)

 

FOTOALBUM